Новини
01.11.2018

12 Міжнародна виставка с/х техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2018» (Київ)

З 30 жовтняпо 01 листопада2018 року компанія «ЛАЙФ ФОРС УКРАЇНА» брала активну участь в щорічній 12-йМіжнародній виставці ІнтерАГРО 2018 — найбільшій виставці Україні, представляючи свої продукти на фірмовому стенді.  

12 Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» — це епіцентр інновацій с / г техніки та обладнання. На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

У 2018 році міжнародна виставка «ІнтерАГРО» вкотре підтвердила свої лідируючі позиції як на ринку України, так і на світовій арені. Про це свідчать такі факти:

·         18 000 професійних відвідувачів;

·         19 500 відвідувань;

·         293 компанії-експоненти, з них 67 іноземних;

·         17 країн-учасниць: Австрія, Білорусь, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Нідерланди, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Україна, Франція, Швейцарія, Чехія;

·         національні експозиції Німеччини та Франції;

·         колективна експозиція Китаю;

·         30 унікальних заходів за участю провідних міжнародних та вітчизняних експертів сільськогосподарської галузі;

·         30 000 кв. м експозиційної площі.

ІнтерАГРО 2018 — це ефективна платформа для ділового співробітництва та спілкування. Відвідувачами виставки є керівники і фахівці агропромислових підприємств і фермерських господарств, зацікавлені у виборі сільськогосподарської техніки, обладняння і матеріалів для вирішення своїх виробничих задач. 

Фахівці компаії ЛАЙФ ФОРС УКРАЇНАвідповідали на питання гостей та учасників виставки, давали професійні консультації щодо застосування продукції. Також на виставці були проведені переговорі як з діючими партнерами та оптовими організаціями, так і з новими сільгоспвиробниками. Особливий інтерес до продукції був виявлений з боку оптово-торговельних організацій.

Міжнародна виставка «ІнтерАГРО 2018» була дуже продуктивною для ЛАЙФ ФОРС Україна. Активна участь в такому важливому заході, як ” ІнтерАГРО 2018″ безперечно сприяло подальшому просуванню продукції ЛАЙФ ФОРС УКРАЇНА на території України.