ПРО НАС

Хто ми такі

LIFE BIOCHEM TM – торгова марка групи компаній "ЛАЙФ БІОХЕМ"
Група компаній Life Biochem спеціалізується на розробці, виробництві та впровадженні систем живлення та захисту для рослин та тварин.
Асортимент нашої продукції постійно вдосконалюється та розширюється. Кількість препаратів, що ми виробляємо перевищує 40 найменувань, і щороку збільшується. Ми постійно працюємо над розробками інноваційних систем живлення, задля покращення ефективності сільгоспвиробництва. Виробничі потужності знаходяться в Україні Одеська обл.

Чим ми займаємося

Група компаній Life Biochem – український виробник біопрепаратів, органо-мінеральних добрив, функціональних добрив, аміно-хелатних комплексів, поверхнево активних та допоміжних речовин
До складу групи компаній Life Biochem входять 2 наших завода — ПП НВО АгроБіоІнноватика та ПП НВО Лайф Фекторі, на яких виробляється наша продукція, та власне торгова компанія ТОВ Лайф Біохем.
Виробничі потужності Life Biochem розміщуються на площі 3 га та займають 5500 м кв виробничих цехів і 3000 м кв складських приміщень із контролем температурного режиму.
Винаходи, дослідження та випробовування Life Biochem проводяться як у наших лабораторіях, так і на власних дослідних майданчиках. Виробничі потужності обладнані сучасними лабораторіями хімічною та мікробіологічною, в яких працюють знані науковці та досвідчені спеціалісти.
Основні групи препаратів Life Biochem Біопрепарати (бактеріальні комплекси): Деструктори; Азотофіксатори/Фосформобілізатори; Бактеріальні препарати з фунгіцидним або інсектицидним ефектом; Допоміжні препарати. Монодобрива в хелатній формі. Функціональні комплекси хелатованих мікроелементів. Гуматовмісні продукти. Поверхнево активні речовини (ПАР) та буферні препарати. Засоби для санацій.
Географія поставок сировини для нашого виробництва налічує 12 країн світу. Ми ретельно обираємо як постачальника, так і сировину. Окрім того, Life Biochem деяку сировину виробляє самостійно, для використання у виробництві власних продуктів. Наші продукти продаються не лише в Україні, ми маємо зареєстровані препарати у Європі, Середній Азії, та Африці.
Команда Life Biochem Складається з досвідчених спеціалістів з продажів та супроводження наших продуктів, потужного виробничого колективу та науковців-розробників. На протязі всього часу існування компанії, наша команда була і лишається нашою гордістю та однією з головних цінностей.

Ми - це Life Biochem

ми щодня працюємо для того, щоб випереджати вимоги часу та задовольняти попит наших партнерів на інноваційні, ефективні, екологічно чисті продукти,

Life Biochem – це майбутнє, що вже настало.

Агрономи - консультанти

:

Дніпропетровська,
Кіровоградська,
Запорізька,
Донецька,
Миколаївська

Олександр ІЩЕНКО Керiвник Південно-Східного регiону
:

Вінницька,
Житомирська,
Хмельницька,
Тернопільська,
Волинська,
Рівненська,
Івано-Франківська,
Львівська.

Олександр ТЕРЕНТЮК Керiвник Західного регiону
:

Харківська,
Полтавська,
Донецька

Борис ШЕРЕМЕТ Агроном-консультант
Вадим БЛАЖЧУК Агроном-консультант

Дистриб'ютори в Україні