Новини

02.09.2021

День Поля “Агро-Овен” (Дніпропетровська обл.)

02.09.2021р., наша компанія прийняла участь у семінарі, що проводився в смт. Магдалинівка Дніпропетровської області на базі ТОВ “Агро-Овен”. Проведення семінару в цьому господарстві вже стало традицією і кількість компаній учасників збільшується щороку.
Ось і сьогодні в Магдалинівку завітали представники компаній “Август”, “Corteva Agriscience”, “Pioneer”, “Singenta”, “Декалб”, “Байєр”, “МАС СІДС”, “Лімагрейн”, “РАЖТ Семенс Україна”, агрофірма “Сади України”, “ВІТЕРРА СІД”, “Агро-Арена” (АПК Маїс)
Насінневі компанії показали відвідувачам семінару ділянки гібридів соняшнику та кукурудзи, що розтяглися вздовж поля майже на півтора кілометри, компанії виробники засобів захисту рослин поділилися рекомендаціями по застосуванню препаратів для обробки насіння озимих культур перед посівом, та запропонували систему захисту від шкідників та хвороб в осінній період, а ми представили лінійку мікродобрив для осіннього підживлення ріпаку, препарати для обробки насіння озимих культур,що покращать його енергію проростання та розвиток рослин в осінній період, деструктор ПМК-Д, антістресанти, що стануть у пригоді в осіній період при значних перепадах температур, та інші препарати з нашої лінійки.
Розіграш призів від компаній-учасників під час обіду став знаком оклику проведеного семінару.