Новини
24.11.2018

III Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018» (Львів)

З 22 по 24 листопада2018 року компанія «ЛАЙФ ФОРС УКРАЇНА» брала участь в щорічній   III Міжнародноїагропромисловоївиставці«EuroAGRO-2018», представляючи свої продукти на фірмовому стенді.  

22-24 листопада 2018 року відбулась у Львові III Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018» у виставковому центрі Південний-ЕКСПО —  яскравий приклад співпраці в аграрному секторі Республіки Польща та України. 

«EuroAGRO-2018» — це подія, яка кожного року наближає нас до європейських стандартів і відкриває можливості для міжнародної співпраці в агропромисловому секторі з країнами Європейського союзу. 

На виставці було представлено 75 компаній з 17 областей України, які представили широкий асортимент та лінійки сільськогосподарської техніки, мікродобрива, ЗЗР, насіння, лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін. 

Компанія «ЛАЙФ ФОРС УКРАИНА» представила свої інноваційні продукті з леонардиту для поліпшення росту рослин, спеціальні біопрепарати і мікроелементи для отримання багатого і екологічно чистого врожаю.

Дякуємо організаторам виставки за дуже дружню атмосферу і теплий прийом!<o:p></o:p>

Організатори:TARGI KIELCE S.A. (Polska,Kielce) та ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, Львів)