Новини

18.11.2021

Семінар для «Сервіс-Агромаркет».

18 листопада 2021 р. відбулось відвідування заводу ЛАЙФ БІОХЕМ менеджерами дистрибюторської компанії «Сервіс-Агромаркет».
Нашим партнерам була проведена екскурсія виробничими та складськими потужностями заводу. Всі мали можливість подивитись як зберігається і накопичується сировина, як виробляються препарати, як зберігається готова продукція. Окрім цехів з виробництва монохелатних та комплексних продуктів, гуматних продуктів, особливе зацікавлення викликав цех з виробництва мікробіологічних бактеріальних препаратів. Також всіх вразили хімічна та мікробіологічна лабораторії, надсучасне устаткування та оснащення.
Після екскурсії заводом менеджерам було проведене навчання по діючим продуктам компанії ЛАЙФ БІОХЕМ. Особливою родзинкою стала презентація нових продуктів (БОФОС, ЦИФОС мінерал, ЦИФОС органік, ФОСКАЛЬ та Кальцій 200), які надійдуть у продаж вже з січня 2022 року.
Дякуємо за теплу партнерську атмосферу! -)
Продовжуємо рухатись вперед і вгору, розбудовуючи українську науку, піклуючись про ефективність та прибутковість агровиробництва. Разом ми сила! -))