Новини
29.09.2018

VІ Міжнародна виставка AGROEXPO-2018 (Кропивницький)

Незмінно захід проводився в м Кропивницький (вул. Мурманська, 8)
VІ Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2018, яка тривала з 26 по 29 вересня, пройшла на рекордній для України площі, і увійшла в десятку найбільших виставок Європи. У цьому році площа виставкового комплексу зросла до 125 000 м²

За п’ять років площа заходу збільшилася в чотири рази. Він перетворився в найяскравішу подію для сільгоспвиробників.Сільськогосподарська виставка у Кропивницькому відбулася в цьому роцівже вшосте. Загалом за чотири дні виставку відвідало 35 090 відвідувачів. Загальна  кількість експонентів склала 592 компанії

«AGROEXPO» — це ефективна платформа для ділового співробітництва та спілкування. Відвідувачами виставки є керівники та фахівці агропромислових підприємств і фермерських господарств, зацікавлені у виборі сільськогосподарської техніки, обладняння і матеріалів для вирішення своїх виробничих задач. 

Гості та учасники заходу отримали вичерпну інформацію з питань застосування інноваційних продуктів «ЛАЙФ ФОРС УКРАЇНА» від провідних фахівців компанії. Великою популярністю користувалися гумінові препарати а також біологічно активні кормові добавки для тварин. Зазначені препарати вироблені з природного мінералу — леонардіту. На даний момент гумати Life Force Ukraine вже показали свою високу ефективність за результатами дослідів, проведених в господарствах різних регіонів України.

Міжнародна виставка «AGROEXPO» була безумовно дуже продуктивною для ЛАЙФ ФОРС УКРАЇНА і за кількістю знов укладених угод про співробітництво та прямих контрактів на поставку продукції в 2019 році.

Висловлюємо свою подяку організаторам виставки за високий рівень проведення такого масштабного заходу!

Організатори виставки: Кіровоградська обласна державна адміністрація, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Національна академія аграрних наук України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш», ВГО «Українська асоціація аграрних інженерів». Виставка проходила під патронатом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства аграрної політики та продовольства України.